NAPRAWA I RENOWACJA FELGOferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę usług z zakresu m.in. naprawy oraz malowania felg do samochodów osobowych.

W przypadku felg, które naznaczone są wyraźnymi śladami użytkowania, proponujemy ich kompleksową odnowę. W zakres usług renowacji felg, wchodzi piaskowanie felg, śrutowanie lub szkiełkowanie, czyli niwelowanie rys, otarć itp., a także prostowanie felg oraz malowanie farbą proszkową.

Wszystkie prace renowacyjne staramy się wykonywać w przeciągu 3-5 dni roboczych, od momentu przyjęcia zlecenia. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę oraz udoskonalać ją, poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii. Posiadamy nowoczesne urządzenia służące do naprawy i prostowania felg na zimno oraz spawania ubytków metodą TIG.

Dzięki urządzeniu do spawania TIG dokonuje się naprawy obręczy stalowych i aluminiowych o średnicach 13- 24 cali. Naprawa ta wykonywana jest za pomocą siłownika hydraulicznego, wyposażonego w odpowiednio dobrane kształtowe nakładki robocze. Urządzenie posiada tarczę mocującą z sześcioma otworami, co przy użyciu odpowiednio dobranego pierścienia centrującego gwarantuje pewne zamocowanie naprawianej obręczy bez względu na ilość otworów w feldze. Felgi z upływem lat tracą swój ładny i estetyczny wygląd. Dzięki nam, możesz powstrzymać upływ czasu, przy niewielkim nakładzie kosztów!

Jesteśmy w stanie naprawić nawet mocno uszkodzone felgi, tak, aby mogły służyć jeszcze przez długi czas. Po spawaniu lub po uszkodzeniu rantu felgi, istnieje możliwość przetoczenia CNC lub prostowania krawędzi felgi aluminiowej.


FOTORELACJA

Wykonanie nowych otworów gwintowanych pod śruby:

Renowacja felg aluminiowych:

Prostowanie felg: