Witamy w

ALUEXPRESS

Witamy na stronie firmy AluExpress, zajmującej się szeroko rozumianą naprawą oraz renowacją felg. Nasza siedziba znajduje się w Tarnowskich Górach, jednak proponowana przez nas oferta skierowana jest także do Klientów z innych części Śląska, m.in. z Katowic, Częstochowy oraz Gliwic. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem, gwarantującym najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę usług z zakresu m.in. naprawy oraz malowania felg do tirów i samochodów osobowych.

W przypadku felg, które naznaczone są wyraźnymi śladami użytkowania, proponujemy ich kompleksową odnowę. W zakres usług renowacji felg, wchodzi piaskowanie felg TIR, śrutowanie lub szkiełkowanie, czyli niwelowanie rys, otarć itp., a także prostowanie felg oraz malowanie farbą proszkową.

Wszystkie prace renowacyjne staramy się wykonywać w przeciągu 3-5 dni roboczych, od momentu przyjęcia zlecenia. Nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę oraz udoskonalać ją, poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii. Posiadamy nowoczesne urządzenia służące do naprawy i prostowania felg na zimno oraz spawania ubytków metodą TIG.

Dzięki urządzeniu do spawania TIG dokonuje się naprawy obręczy stalowych i aluminiowych o średnicach 13- 24 cali. Naprawa ta wykonywana jest za pomocą siłownika hydraulicznego, wyposażonego w odpowiednio dobrane kształtowe nakładki robocze. Urządzenie posiada tarczę mocującą z sześcioma otworami, co przy użyciu odpowiednio dobranego pierścienia centrującego gwarantuje pewne zamocowanie naprawianej obręczy bez względu na ilość otworów w feldze. Felgi z upływem lat tracą swój ładny i estetyczny wygląd. Dzięki nam, możesz powstrzymać upływ czasu, przy niewielkim nakładzie kosztów!

Jesteśmy w stanie naprawić nawet mocno uszkodzone felgi, tak, aby mogły służyć jeszcze przez długi czas. Po spawaniu lub po uszkodzeniu rantu felgi, istnieje możliwość przetoczenia CNC lub prostowania krawędzi felgi aluminiowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi z zakresu fachowego spawania felg.

Zapraszamy do współpracy!

wulkanizacja

Posiadamy nowoczesne maszyny do demontażu i wyważania całych kół

Naprawy felg

Naprawiamy felgi każdego rodzaju: prostowanie, naprawa rantów

polerowanie

Polerujemy Felgi dwukolorowe - polerowane

lakierowanie

Lakierowanie felg oraz zacisków hamulcowych


O nas

Historia

 • 01

  2007

  Początek działalności, określenie założeń i celów dostaw usług profesjonalnej naprawy obręczy aluminiowych

 • 02

  2008

  Zakup nieruchomości i wyposażenie zakładu w niezbędne maszyny i urządzenia

 • 03

  2014

  Doposażenie zakładu w maszyny i technologię lakierowania i usuwania lakieru wiodących dostawców europejskich zapewniając w ten sposób powtarzalność i topową jakość usług

 • 04

  2016

  Zakup obrabiarki cnc umożliwiającej dostawy usług na poziomie fabrycznym

 • 05

  2017

  Modernizacja zakładu - wymiana na nowe urządzenia typu kabiny, aplikatory oraz piece do polimeryzacji

 • 06

  2018

  Umowy na dostarczanie usług napraw obręczy aluminiowych do prestiżowych odbiorców w kraju i zagranicą

 • 07

  2019

  podpisanie umowy na montaż przemysłowej instalacji fotowoltaicznej
  - instalacja będzie dostarczać energie w optymalnej cenie dla zakładu aluexpress oraz spełnia wymogi nadchodzących czasów w których energia "zielona" jest coraz bardziej istotna

Zrobionych Felg
856
Poleceń
561
Klientów
789
Awards
356